1 toode (t)

Õhu hulk 54 l/sek
Veepaagid 10/9l (puhas ja must vesi)
Juhtme pikkus 7,5m
Kaal 10,7kg

Polstri- või vaibaotsikuga ( vaibaotsik on eraldi hinnakirjas) Puzzi 10/1 või 8/1 sobib eriti hästi suuremate ja keskmiste pindade hügieeniliseks puhastamiseks. 1 baari suuruse piserdusrõhuga kannab süvapesuseade hoolt tekstiilpindade säästva sügavpuhastuse eest ja annab eriti polstrite ja vaipkatete puhastamisel veenvaid tulemusi. Tänu kitsale põrandaotsikule sobib seade suurepäraselt ka kitsamates ruumitingimustes töötamiseks. Ning tänu painduvale kummivoolikule saab muretult puhastada ka möbleeritud pindasid.

Lisainfo

Aeg

24 H

Tekstiilipesur Kärcher | nädalavahetuse rendipakett |

25.00

RENDITINGIMUSED:

Seadme rendiperiood on reedest- pühapäeva õhtuni.

Kärcheri tekstiilipesur on loodud puhastama tekstiilist tooteid. Olgu selleks autoistmed, vaibad, toolid,  diivanid või madrats. See on puhastusmasin, mis on saanud palju head tagasisidet kasutajatelt. Masina kasutamine on niivõrd LIHTNE , et selle kasutamisega saavad hakkama kõik. Tulemus mida te näete peale puhastamist on lihtsalt super!

Masinaga anname kaasa tasuta 4 Kärcheri RM760 puhastustabletti.

Kui vajate rohkem puhastusainet anname lisa puhastuaine kaasa ja tasute koguse eest, mida reaalselt ära kasutasite. Lisatableti maksumus on 1,20 eurot.